Trainingsuren

 

 

      Geldig vanaf woensdag  1 juli       
             
Dag Uren Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Trainingsgroep Locatie
             
Gooik
             
Maandag            
  18u-19u Groep Eric/Werpers Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
  19u-20u Groep Willy Groep Laurien /Spurters     Atletiekpiste Koornmolen
Dinsdag            
  18u-19u Groep Rudi Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Herman Peetermans   Atletiekpiste Koornmolen
  19u-20u Groep Frédéric Groep Jeroen/Meerkamp      Atletiekpiste Koornmolen
Woensdag            
  17u45-18u45 Jeugd vanaf Benjamin
(vanaf geboortejaar 2012 en ouder)
      Atletiekpiste Koornmolen
  18u00-19u00 Multimove en Kangoeroe
(2016 -2015- 2014 -2013)
      Houteman
  18u45-19u45 Groep Ludwig I Groep Pieter     Atletiekpiste Koornmolen
  19u30-20u30 Groep Sofie/Anke       Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig II       Atletiekpiste Koornmolen
Donderdag            
  18u-19u Groep Rudi Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Herman Peetermans Atletiekpiste Koornmolen
  19u-20u Groep Willy Groep Laurien /Spurters Groep Jeroen/Meerkamp  Groep Rudi II Atletiekpiste Koornmolen
Vrijdag            
  17u45-18u45 Jeugd vanaf Benjamin
(vanaf geboortejaar 2012 en ouder)
      Atletiekpiste Koornmolen
  18u00-19u00 Multimove en Kangoeroe
(2016 -2015- 2014 -2013)
      Houteman
  18u45-19u45 Groep Frédéric Groep Sofie/Anke     Atletiekpiste Koornmolen
  19u45-20u45 Groep Ludwig I en II       Atletiekpiste Koornmolen
Zaterdag            
             
  10u30-12u30 Groep Pieter Groep Laurien /Spurters Groep Eric/Werpers   Atletiekpiste Koornmolen
             
Galmaarden
             
Dinsdag            
  18u30 - 19u25 Multimove (2016 - 2015)       Sportplein Galmaarden
    Kangoeroe I (2014)       Sportplein Galmaarden
    Benjamins I (2012)       Sportplein Galmaarden
    Pupillen (2009 - 2010)        Sportplein Galmaarden
Vrijdag            
  18u30 - 19u25 Kangoeroe II (2013)       Sportplein Galmaarden
    Benjamins II  (2011)       Sportplein Galmaarden
    Miniemen (2007-2008)       Sportplein Galmaarden

 

 

Competitie vanaf geboortejaar 2006 en vroeger

Disciplines:

 

  • Halve fond jeugd: dinsdag en vrijdag  o.l.v. Fréderic Collin (Koornmolen piste)
  • Halve fond volwassene (competitie/recreatie): dinsdag en donderdag van o.l.v. Rudy Elinckx (Koornmolen piste)
  • Halve fond - fond competitie: af te spreken met trainer Pieter Vierendeels (Koornmolen piste)
  • Meerkamp: dinsdag en donderdag o.l.v. Jeroen Van Mulder (Koornmolen piste)
  • Spurt: maanda, donderdag 18u30-20u + zaterdagvoormiddag 1 o.l.v. Laurien Lissens (Koornmolen piste+ sporthal)
  • Werpen: maandag zaterdagvoormiddag  o.l.v. Eric De Bremaeker 

Recreatie (en voor volwassenen ook competitie) vanaf geboortejaar 2006 en vroeger

  • Joggroep: maandag en donderdag van  o.l.v. Rudy Elinckx (maandag op verplaatsing, donderdag Koornmolen Gooik)
  • Jeugdrecreatie: woensdag en vrijdag van  o.l.v. Sofie Devillé en Anke Dekeuleleire(Koornmolen Gooik)
  • Volwassenen (recreatie en competitie): woensdag en vrijdag  o.l.v. Ludwig De Maeseneer (Koornmolen Gooik)