Cross Cup Mol 6/11 en cross Opwijk

  • Posted on: 20 November 2016
  • By: Dirk Vanbever

De eerste crossen zitten erop, zowel in Opwijk als in Mol werden onze ACP-kleuren verdedigd.

Er waren overwinningen voor Camille Ankaert (Benjamin), Chiel De Cremer (miniem), Alice Boniver (cadet) en Jonas Sergooris (senior) in Opwijk.
Ereplaatsen voor Lore Langhendries (2e Benjamin), Arne Van Cauwenberghe (2e cadet), Fien Boelens (2e scholier), Robbe Pletinckx (2e scholier), Lode Timmermans (2e junior), Febe Pardaens (2e junior belg Mol ), Cindy Van Den Bossche (2e master Mol ).
En ook Fleur, Siebe V, Siebe DC, Merel, Kirby, Niels, Thomas, Remco,Tim, Ellen, Birthe, Kato, Nina, Jasper, Kenneth, Kevin, Tom, Jeroen, Laetitia, Frederic, Geert, Bart, Erik, Arne, Kris , Eric, Danny, Jeroen en Rudy behaalden een mooi resultaat.

Proficiat aan iedereen die onze club vertegenwoordigde dit weekend!

Sofie